Skip to main content

LUMIKS

Innowacyjne drzwi przesuwne
Konstrukcja z ukrytą ramą
Panoramiczne szklane ściany
Spektakularne rozmiary

190mm

Konstrukcyjna głębokość ościeżnic

1200 kg

Maksymalny ciężar skrzydła

4000 mm

Dopuszczalna wysokość skrzydła

RC1 – RC3

Odporność na włamanie

71 mm

Konstrukcyjna głębokość drzwi

NOWOCZESNY DESIGN

System drzwi przesuwnych z ukrytą ramą takich jak MB-SKYLINE TYPE R to wyjątkowe rozwiązanie, które dzięki wąskim profilom oferuje nowoczesny wygląd i nieskrępowany widok na otoczenie. Te drzwi dodają wyjątkowego stylu każdej inwestycji i nadają budynkom niepowtarzalnego charakteru. Skrzydła drzwi są dyskretnie ukryte w ościeżnicach dolnych i górnych, a w przypadku wariantu z napędem siłownikiem lub ryglowaniem na słupku, także boczne profile skrzydła pozostają niewidoczne. Skrzydła drzwi w systemie MB-SKYLINE TYPE R są dyskretnie ukryte w ościeżnicach dolnych i górnych, a w przypadku wariantu z napędem siłownikiem lub ryglowaniem na słupku, także boczne profile skrzydła pozostają niewidoczne. 

IMPONUJĄCE ROZMIARY I KOMFORT UŻYTKOWANIA

Drzwi mogą osiągać imponującą wysokość nawet 4 metrów, a przy użyciu siłownika nawierzchniowego ruchome skrzydło może ważyć nawet 1200 kg. Dzięki temu, można tworzyć spektakularne szklane ściany. Innowacyjna konstrukcja skrzydeł i uszczelek zapewniają komfort użytkowania. Przesuwanie dużych elementów nie wymaga dużego wysiłku, a mechanizm działa niemal bezszelestnie – w ościeżnicach można zastosować estetyczne uszczelki ślizgowe, które dodatkowo ułatwiają codzienne korzystanie z drzwi. Rolki w ramie są dostępne w wersji ze stali nierdzewnej lub eleganckiego czarnego
poliamidu.

DOSKONAŁA IZOLACJA
INNOWACJE I ROZWIĄZANIA

Skrzydła drzwi w systemie MB-SKYLINE TYPE R są wykonane z nowoczesnych i ekologicznych materiałów, które zapewniają doskonałe parametry izolacji termicznej. Ważną rolę odgrywa także grubość przeszklenia, dlatego zastosowano pakiety 3-szybowe o grubości od 52 do 60 mm. Specjalnie dostosowany siłownik nawierzchniowy jest wyposażony w odbiornik radiowy oraz radar bezpieczeństwa, co umożliwia zdalne sterowanie mechanizmem. System odwadniania wraz z systemową rynną skutecznie usuwa nadmiar wilgoci.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chcemy poznać lepiej Twoje potrzeby i oczekiwania.

Napisz do nas, a nasi eksperci przekażą Ci wszystkie informacje dotyczące okien lub drzwi aluminiowych.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

biuro@profialu.com

+48 501 50 70 25

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę okien

    © 2022 Profialu Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.