Skip to main content

TERMIST

Okna i drzwi o podwyższonej izolacji termicznej charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi – gwarantując świetne parametry izolacyjności termicznej.

Ikona z tarczą

2021r

Spełnionie Warunki Techniczne

70 mm

Głębokość ościeżnicy
ikona słońca

RAL, ATEC

Dostępna kolorystyka palet

79 mm

Głębokość skrzydła

RC1 – RC3

Odporność na włamania

DOSKONAŁA IZOLACJA
INDYWIDUALNY DESIGN

Szeroka gama profili aluminiowych okien i drzwi o różnych parametrach termicznych pozwala na dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Konstrukcja okien i drzwi umożliwia stosowanie szerokiego zakresu szklenia, w tym także szyb antywłamaniowych i akustycznych.

KLAMKI, OKUCIA I DRZWI
SWOBODA WYBORU I BOGATA KOLORYSTYKA 

Duży wybór klamek z różnych serii stylistycznych, pozwala na dostosowanie wyglądu produktów do indywidualnych upodobań klienta. Dla profili aluminiowych dostępne są wszystkie kolory palety RAL, ATEC oraz powłoki drewnopodobne. Pozwala to nadać konstrukcji indywidualny charakter i styl wpasowując się w każde wnętrze, gwarantując wiele możliwości estetycznych.

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Profile skrzydeł drzwi posiadają dylatację, co eliminuje naprężenia termiczne podczas ich eksploatacji. Kinematyka produktów jest bardzo dobra, co pozwala na budowę wąskich okien otwieranych oraz drzwi. Dostępne są również okucia z funkcjami automatyki i kontroli dostępu. W przypadku drzwi możliwe jest wykonanie antywłamaniowych w klasach RC1 – RC3 oraz panelowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chcemy poznać lepiej Twoje potrzeby i oczekiwania.

Napisz do nas, a nasi eksperci przekażą Ci wszystkie informacje dotyczące okien lub drzwi aluminiowych.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

biuro@profialu.com

+48 501 50 70 25

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę okien

    © 2022 Profialu Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.