Skip to main content

Stwórz z nami swój wymarzony dom – PRODUCENT OKIEN, który spełni Twoje oczekiwania

Jesteśmy wiodącym PRODUCENTEM OKIEN z ponad 20-letnim doświadczeniem w montażu. Nasze okna aluminiowe to dzieło mistrzów, których pasja do pracy przejawia się w najwyższej jakości produktów. Współpracowaliśmy z wieloma renomowanymi wykonawcami inwestycji budowlanych, takimi jak Mirbud, Warbud czy Totalbud, co pozwoliło nam zdobyć duże doświadczenie w produkcji drzwi, fasad aluminiowo-szklanych, świetlików dachowych, drzwi przeciwpożarowych, automatycznych i podnoszono-przesuwnych. Dziś jesteśmy PRODUCENTEM OKIEN, który realizuje najbardziej wymagające projekty dla naszych Klientów.

U nas ochrona termiczna, akustyczna i antywłamaniowa to standard, ale to nie wszystko. Szukasz nietypowych rozwiązań i wyjątkowej estetyki? Dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz okna, które zaspokoją Twoje potrzeby i zapewnią doskonały wygląd Twojego domu. Wybierając nas jako PRODUCENTA OKIEN, otrzymujesz estetykę, bezpieczeństwo i komfort w jednym.

OKNA DLA DOMÓW PASYWNYCH

Jako doświadczony producent okien, wiemy jak ważne jest ich właściwe dopasowanie do budynku, zwłaszcza w przypadku domów pasywnych. Nasze okna zapewniają nie tylko optymalną temperaturę wewnątrz, ale również umożliwiają oszczędność energii i chronią środowisko. Dzięki specjalistycznym rozwiązaniom termicznym, akustycznym i antywłamaniowym, nasze okna zapewniają nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo Twojego domu. Wybierając naszą firmę jako producenta okien, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości produktów, które w pełni spełnią Twoje oczekiwania.

NOWOCZESNE OKNA ALUMINIOWE 

Wybierając naszego producenta okien, zyskujesz nie tylko smukłe i wytrzymałe konstrukcje, ale także możliwość wpuszczenia do swojego domu jeszcze więcej światła. Dzięki smukłym profilom, które stosujemy w naszych projektach, okna prezentują się bardzo elegancko i lekko, a jednocześnie są stabilne i trwałe. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór rozmiarów i kolorów stolarki aluminiowej, co daje architektom nieograniczone możliwości w projektowaniu pięknych i funkcjonalnych budynków.

DLACZEGO PROFIALU?

DUŻE PRZESZKLENIA

Jako producent okien oferujemy duże przeszklenia, które są nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne. Nasze aluminiowe okna zapewniają maksymalną ilość naturalnego światła w pomieszczeniach. Dzięki wykorzystaniu szklanych połączeń narożnych, tworzymy niepowtarzalne projekty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Z naszymi oknami, nowoczesne domy zyskują wyjątkową elegancję i niezwykły klimat.

TRWAŁOŚĆ I DESIGN

Aluminium, z którego wykonujemy nasze okna jest trwalsze od drewna i PVC. 

Możesz wybrać dowolną kolorystykę z palety RAL – również strukturę drewna. 

Zapewniamy trwałość i bezpieczeństwo, a przy tym energooszczędność i wyjątkowy design.

DORADZTWO TECHNICZNE

Nasi eksperci doradzą każdemu, komu zależy na budowie nowoczesnego domu pasywnego. U nas jakość i design idą w parze. Jeśli potrzebujesz nietypowych i unikalnych rozwiązań do swojego domu, dalej nie musisz już szukać. 

Jest PROFIALU!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chcemy poznać lepiej Twoje potrzeby i oczekiwania.

Napisz do nas, a nasi eksperci przekażą Ci wszystkie informacje dotyczące okien lub drzwi aluminiowych.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

biuro@profialu.com

+48 501 50 70 25

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę okien

    © 2022 Profialu Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.